Pokaz laserowy Video mapping Oświetlenie architektoniczne Lasery Atrakcje na imprezę Fontanny wodne Buchające ognie Pirotechnika
Example Frame

WIDOWISKA LASEROWO-MULTIMEDIALNE

Nasze widowiska to niezapomniane, zapierające dech w piersiach, spektakle światła, dźwięku oraz efektów specjalnych. Każdy z tych elementów pokazu dostarcza niezapomnianych wrażeń, a ich połączenie w jedną spójną całość tworzy dynamiczny i niezapomniany spektakl. Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz zaplecze sprzętowe pozwala nam na podjęcie się praktycznie każdej realizacji. Nie ma znaczenia czy jest to mała, kameralna impreza prywatna czy firmowa, konferencja, sztuka teatralna czy wielka impreza masowa - nasz pokaz zawsze zorganizowany jest na najwyższym poziomie artystycznym jak i z dbałością o bezpieczeństwo widza.


Spektakl przestrzenny

Spektakl przestrzenny to bardzo efektowna część pokazu. Pozwala widzowi znaleźć się w samym centrum akcji dostarczając niezapomnianych wrażeń. W tej części pokazu, cała przestrzeń miejsca w którym pokaz jest wykonywany wypełnia się niesamowitymi efektami przestrzennymi otaczając widza wręcz namacalnym kolorowym światem.Pokaz graficzny

Pokaz graficzny to element spektaklu, który pozwala na tematyczne nawiązanie do imprezy. Jego treść może być dowolnie modelowana w zależności od wymagań klienta i może zawierać najróżniejsze elementy od prostych statycznych obrazów poprzez animowane logotypy sponsorów na skomplikowanych, trójwymiarowych animacja o dowolnej tematyce. Elementy graficzne pokazu, mogą być wyświetlane na dowolnych obiektach takich jak: ekrany wodne, drzewa, budowle, horyzont sceny. Ich wielkość ograniczona jest praktycznie tylko wielkością obiektu na którym są wyświetlane.Ekrany wodne

Szczególnie efektowne i innowacyjne rozwiązanie to wyświetlenie obrazów przy wykorzystaniu technologii ekranów wodnych. W technologii tej obraz wyświetlany jest na ekranie, który tworzy opadająca woda, tworząc wrażenie hologramu zawieszonego w powietrzu. Ten niesamowity efekt gwarantuje iż wyświetlany w ten sposób obraz na długo zapada w pamięci widzów.


Zapraszamy na naszą stronę dotycząca ekranów wodnych
www.ekranywodne.pl


Ekran wodny HD NEPTUN.
Trzy rzędowy ekran opadowy HD - do projekcji video i laserowej, przystosowany do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Długość ekranu od 2m do 14m.

Ekran wodny rozpryskowy POSEIDON.
Ekran rozpryskowy o szerokości podstawy do 25m - do zastosowania na zewnątrz.


Gejzery i fontanny wodne

Woda, tak jak ogień od zawsze fascynowała człowieka. Wystrzeliwane w górę do wysokości 8m grube słupy wody - gejzery, oraz cieńsze a bardziej gęste strumienie fontann, podświetlone oświetleniem LED, idealnie dopasowane do muzyki swym pięknem i pluskiem przenoszą widza w baśniowy świat.


Efekty specjalne (buchające ognie, pirotechnika sceniczna)

Wprowadzenie do pokazu idealnie co do setnej sekundy osadzonych na osi czasu akcentów pirotechniki scenicznej, oraz tańczącego w rytm muzyki, żywego ognia, dodaje spektaklowi niesamowitego dynamizmu. Pirotechnika sceniczna, oraz maszyny do buchającego ognia to specjalny rodzaj efektów który umożliwia ich stosowanie również wewnątrz pomieszczeń.

Efekt wyrzutni CO2Electrica Laser Violin feat VisualSensation

Projekt ten to połączenie niesamowitego, dynamicznego show koncertowego z efektami laserowymi, pirotechnicznymi i buchającymi ogniami. Skrzypaczka grająca laserowym smyczkiem, poruszająca się w promieniach lasera, oraz w otoczeniu buchających ogni dostarcza niesamowitych wrażeń estetycznych oraz muzycznych.


Oświetlenie architektoniczne

Specjalny rodzaj oświetlenia pozwalający na oświetlanie dużych powierzchni. Oświetlenie to dosłownie i w przenośni pozwala na pokazanie obiektów w nowym świetle. Dekoruje, eksponuje i ożywia oświetlane obiekty tworząc niesamowity klimat. Urządzenie te mogą być wykorzystane jako element pokazu w celu ożywienia powierzchni na których wyświetlane są animacje laserowe, lub jako niezależne oświetlenie wykorzystywane podczas całej imprezy.